KONST / Litografier / Färglitografi 14719263
nr 1471 9263
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Signerad, numrerad 196/260, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 21x30, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Sven Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:53:01
30/5 18:42:32
Sven Erik Johansson
Läs mer om Sven Erik Johansson